
Californian Wax
CSC Campo Internacional v pohybu
Sdružení
Cannabis Social Club (konopné sdružení) San Bartolomé de Tirajana v Campo Internacional
Californian Wax je Cannabis Social Club (konopné sdružení) v San Bartolomé de Tirajana, situovaný v Campo Internacional ve východní části obce a v poštovním obvodu 3510x. Nachází se na Gran Canarii, v , takže je součástí širšího prostředí Cannabis Social Club (konopných sdružení) v Španělsko, a přitom zůstává pevně zakořeněný v místním ostrovním životě.
Pro každého, kdo hledá Cannabis Social Club (konopné sdružení) v San Bartolomé de Tirajana, jde o jasně místní přítomnost: napojenou na obec San Bartolomé de Tirajana, formovanou rytmem Campo Internacional a spojenou s každodenním tempem východní části oblasti, nikoli s anonymním prostředím centra města.
Campo Internacional a místní prostředí v San Bartolomé de Tirajana
Campo Internacional dává Californian Wax zřetelně situační kulisu v rámci obce San Bartolomé de Tirajana. Oblast je známá svým širokým, praktickým uspořádáním a svou polohou ve východní části obce, což tomuto sdružení pomáhá dodávat klidnější a více místně ukotvený charakter.
Tento kontext je důležitý i pro záznam Cannabis Social Club (konopného sdružení) v : prostředí není abstraktní, ale vázané na konkrétní kout San Bartolomé de Tirajana na Gran Canarii. Poštovní obvod 3510x přidává další vrstvu místní přesnosti a usnadňuje zařazení sdružení do ostrovní mapy obce.
Členství v této soukromé neziskové asociaci
Californian Wax funguje jako soukromá asociace pouze pro členy, přičemž vstup je podle uvážení asociace a na základě doporučení. Tím se soustředí pozornost na samotnou asociaci a její místní komunitu v San Bartolomé de Tirajana, nikoli na veřejně přístupný model.
Pokud hledáte praktický rámec záznamu Cannabis Social Club (konopného sdružení) v San Bartolomé de Tirajana, jde o soukromou neziskovou asociaci v místním smyslu: založenou na členství, ne na volném přístupu.
Komunitní atmosféra v Californian Wax
Californian Wax působí jako místně ukotvený CSC v San Bartolomé de Tirajana, kde identitu asociace formuje stejně tak místo jako její název. V Campo Internacional to může znamenat nenápadnější, sousedsky laděnou atmosféru, která odpovídá východní části San Bartolomé de Tirajana.
Pro čtenáře, kteří porovnávají lokalitu Cannabis Social Club (konopného sdružení) v s jinými ostrovními záznamy, je přitažlivá právě ta míra konkrétnosti: nejde jen o Španělsko, ale o velmi specifický kout Gran Canarie.
Místní souvislosti Cannabis Social Club na Gran Canarii
Jako záznam Cannabis Social Club (konopného sdružení) v Španělsko patří Californian Wax do ostrovní geografie Gran Canarie a zároveň zůstává úzce spojený s obcí San Bartolomé de Tirajana. Tato kombinace mu dává širší regionální rámec i velmi přesné místní ukotvení.
Oblast kolem Campo Internacional a poštovního obvodu 3510x pomáhá vymezit místo asociace ve městě. Pro čtenáře adresáře je právě tento místní kontext často to, co CSC odlišuje: jasná poloha v San Bartolomé de Tirajana, rozpoznatelná obecní identita a prostředí, které působí skutečně zakořeněně.
Praktické informace o Californian Wax v San Bartolomé de Tirajana
Pro praktickou orientaci: Californian Wax sídlí v Campo Internacional, San Bartolomé de Tirajana, ve východní části obce a v poštovním obvodu 3510x.
Tento klub najdete také na sociálních sítích:
Protože jde o asociaci pouze pro členy, přístup se řídí vlastním postupem založeným na doporučení a zůstává na uvážení asociace.
FAQ o tomto Cannabis Social Club (konopném sdružení) v San Bartolomé de Tirajana
Co je Californian Wax?
Je to Cannabis Social Club (konopné sdružení) v San Bartolomé de Tirajana, fungující jako soukromá nezisková asociace.
Kde se nachází?
Je v Campo Internacional, ve východní části obce San Bartolomé de Tirajana, v poštovním obvodu 3510x na Gran Canarii.
Je to veřejně přístupné místo?
Ne. Jde o asociaci pouze pro členy, přičemž vstup je na uvážení asociace.
Patří do širší scény CSC v a Španělsko?
Ano. Jde o záznam Cannabis Social Club (konopného sdružení) v a zároveň zapadá do širšího kontextu Cannabis Social Club (konopných sdružení) v Španělsko.
Co zde členové najdou
Kdy máme otevřeno
| Pondělí | 09:00 - 17:00 |
| Úterý | 09:00 - 17:00 |
| Středa | 09:00 - 17:00 |
| Čtvrtek | 09:00 - 17:00 |
| Pátek | 09:00 - 17:00 |
| Sobota | 09:00 - 17:00 |
| Neděle | 09:00 - 17:00 |
Jak se přidat
Nejrychlejší cesta ke všem podrobnostem — žádné čekání, žádné dohadování.
Získej svůj FastTrack pass hned teď
Klepni níže a vyber si svůj FastTrack — jen tento klub, balíček, nebo celý ostrov. Od odemčení tě dělí pár vteřin.
Odemknout tento klub
FastTrack tento klub odemkne okamžitě. Tvůj pass se uloží do tvého bezplatného účtu a přijde e-mailem jako vstupenka — připravená, kdykoli budeš chtít.
Získej všechny detaily
Jeden e-mail s přesnou polohou klubu, trasou, domovním řádem a kontaktem — a odemknou se všechny zamčené detaily na této stránce. Budeš přesně vědět, co čekat.
Ozvi se plně připraven
Klub je předem informován o tvém příchodu a ty už znáš pravidla, cestu i to, jak to funguje — takže první kontakt proběhne hladce a s jistotou.
Jako držitel FastTracku můžeš odsud poslat žádost o členství přímo klubu.
Dostupné pouze v případě, že tuto funkci povolil majitel klubu.
Jako držitel FastTracku můžeš odsud poslat žádost o členství přímo klubu.
Dostupné pouze v případě, že tuto funkci povolil majitel klubu.
Již máte balíček FastTrack s volným odemčením pro tento klub.
Váš ostrovní pas odemkne kterýkoli klub, kdykoli — bez omezení.
Máte FastTrack Pass, který zatím není přiřazen ke klubu.
Najít Californian Wax
Co říkají členové
Zatím žádné recenze
Buďte první, kdo se podělí o zkušenost s tímto klubem.
Kluby v okolí

Skyline CSC
Otevře v 15:30≈ 0.4 km od Californian WaxMaspalomas, Canary Islands
EC Club
Otevře v 11:00≈ 0.5 km od Californian WaxMaspalomas- Aktualizováno

Calikasbah
Otevřeno≈ 0.5 km od Californian WaxMaspalomas - Nové

Be Happy Maspalomas CSC
Otevře v 11:00≈ 0.6 km od Californian WaxSan Bartolomé de Tirajana, Gran Canaria - Nové

Terpy Force
Otevřeno≈ 0.6 km od Californian WaxMaspalomas, Gran Canaria - Nové

Premium Lounge CSC
Otevře v 12:00≈ 0.6 km od Californian WaxSan Bartolomé de Tirajana, Gran Canaria

